fbpx

E skysčiai , jų rūšys ir kokį rinktis geriausia?

E skysčiai – sudaryti iš augalinio glicerino (AG) ar propileno glikolio (PG) arba makrogolio 400 (PEG400) bei nikotino. Būna įvarių skonių: tradicinio tabako, mėtos, kavos, vanilės, braškių ir t. t. Parduodami jau buteliukuose arba vienkartiniuose kartomaizeriuose.

E skysčiai – rūšys

AG ( Augalinis glicerinas) ir PG (Propileno glikolis).

AG AR PG

Geriausia naudoti PG skysčius, jei norite stipresnio efekto, kitaip sakant rūkymo kulminacijos, glikolis duoda gana stiprų ,, smūgį“ žmogaus gerkloms. Taip pat PG yra geriau garinti jei nenorite, kad išpūstumėtė daug garų.

Jei norite pajusti stiprų skonį rekomenduojame, AG skysčius, jis duoda silpnesnį gerklės pojutį. Taip pat, jis sukuria daug garų, todėl jį galima naudoti darant triukus su garais.

E skysčių skoniai

Mentolio ir mėtų skonių e skysčiai

Šie skoniai suteikia gaivą, šaldo gerklę ir skleidžia malonų kvapą. Tokie skysčiai tinka žmonėms, kurie dažnai bendrauja su kitais asmenimis ir nori turėti malonų burnos kvapą.

Saldainių, šokolado ir desertų skonio e skysčiai.  

Tai labiausiai mėgstami skoniai. Jie suteikia saldumo skonio, lyg valgytumėte tikrą šokoladą ar kitą saldumyną. Šie skysčiai tinka žmonėms, kurie mėgsta pasmaguriauti saldumynais.

Beskoniai e skysčiai ir nikotino šūviai (angl. ,, Nic Shots“)

Šiuos skysčius garina žmonės, kurie negali (dėl tam tikrų priežasčių) ar nemėgsta garinti skysčių su skoniais. Taip pat, juos garina garintojai, kurie mėgsta labai stiprius e skysčius kadangi ,, Nic Shotai“ yra gana stiprūs.

Gėrimų skonių e skysčiai

Jų perkamumas pats mažiausias, kadangi Lietuvoje jie nėra tiek stipriai paplitę. Užsienio šalyse jų vartojimas yra gana didelis. Tokie e skysčiai tiesiog duoda pasirinkto gėrimo skonį (coca cola , fanta, sprite ir kt.)

E skysčių stiprumas

( čia bus nurodytas nikotino kiekis mililitre e skystyje)

  • 0- 6 mg/ml  mažo stiprumo e skystis
  • 7-20mg/ml vidutinio stiprumo e skystis  
  • 21-34 mg/ml didelio stiprumo e skystis
  • 34< labai didelio (pavojingo gyvybei) stiprumo e skystis

Kokį skystį rinktis?

Turite atsižvelgti į aukščiau esančius punktus, surastį savo skonį bei stiprumą ir tada lieką tik rinktis iš kur juos pirksite.

Prieš jums surandant idealų skysti gali praeiti gana daug laiko, kadangi skirtingų gamintojų ir tiekėjų e skysčiai gali stipriai skirtis.

Pavyzdžiui: jūs galite nusipirkti iš vienos parduotuvės 3mg/ml skysti, kuris yra vyšnių skonio ir iš kitos lygiai tokį pat, tačiau yra labai didelė tikimybė, kad skysčių skonis ir nikotino stiprumas bus nevienodas. Todėl perkant iš vienos parduotuvės tam tikro stiprumo skysti jis jums gali būti idealus, bet nusipirkus iš kitos jis jums gali būti per silpnas ar per stiprus. Todėl jūs turite pasirinkti parduotuvę, kuri parduoda skysčius pagal jūsų poreikį. Taip pat daugelis šiuolaikinių parduotuvių pardavinėja e skysčių ,,testerius“. Jūs nusipirksite labai maža kieki e skysčio už mažą kainą, jį išbandęs ( jei jis jums tiks)  galėsite pirkti didesnį kiekį taip sutaupysite pinigų.

https://lt.wikipedia.org/wiki/Elektronin%C4%97_cigaret%C4%97

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.on.lt