fbpx

Top 5 modai – geriausi šiuo metu rinkoje.

,,Sigelei Fuchai R7 modas”

Kodel šitie modai vieni iš geriausių? : The Fuchai R7 yra naujausia versija Sigelei’s Fuchai modelio, kuris duoda dar daugiau funkcijų, nei senesnė versija. Dvigubas-18650 modas, 230 vatai maksimalaus temperatūros reguliavimo, šildymo funkcija ir multi koilo atminties bankas. Sigelei Fuchai R7 yra labai lengvas, patogus ir profesionalus modas.

voopoo drag modai

.

,,VooPoo Drag” modas

Kodel jis vienas iš geriausių?  

,,VooPoo Drag” gerai mums žinomas kaip fantastiškas modas, su gražiu daugumos spalvų dizainu. Dragas turi 157 vatu maksimalios galios, ir geidžiama ,,Gene chip”, kuris duoda stiprų įtraukimą ir atsako už mygtuką. Galima reguliuoti temperatūrą. Išmanusis ,,VW” ir ,,Super” funkcija. Modas yra visokių spalvų, tad kiekvienas atsirinks pagal savo skonį. Geriausi dalykai ką turi ,,Voopoo drag” yra neabejotinai patentuota „VooPoo“ kompiuterio programa, leidžianti maksimaliai valdyti modo modifikaciją.

,,GeekVape Aegis Legend” modai

Kodel jis vienas iš geriausių?  

,,GeekVape’s Aegis” modas buvo pristatytas kaip ilgiausiai tarnaujintis modas rinkoje. Dabar buvo išleistas naujas ,,Aegis Legend” modelis. ,,GeekVape” dabar yra atsparus vandeniui, kritimui ir dulkems. Į ,,Aegis Legend” dedasi dvi 18650 baterijos, didžiausi galia 200 vatai ir funkcijos kaip temperatūros kontrole ir galios rėžimas. Tai geriausias modas, jeigu dažniausiai būnate lauke.

https://www.everzon.com/geekvape-aegis-legend-kit-with-alpha-tank-get-hand-sanitizer-100ml-for-free.html?acc=45e81409831b77407fbc22afc09f0d78

geekvape blade modai spalvotas

,,GeekVape Blade”

Kodel šitie modai vieni iš geriausių?

 Dar vienas modelis išleistas ,,GeekVape” firmos, į ,,Blade” modą dedasi 2 baterijos 18650, 20700, arba 21700. Turi 235 vatų ir funkcijos, kaip temperatūros kontrolė, galios kontrolė, ,,bypass” funkcija ir 0.015 sekundžių mygtuko greitis. ,,Blade” yra vienas iš geriausių modų,kurį galima nuspirkti rinkoje, pagal jo kaina. Taip jis yra patogus naudoti ir turi gražų dizainą. Visa tai ,,GeekVape blade” padaro dar geresni.

Kiek jis kainuoja apytiksliai ?

,,asMODus Minikin Reborn”

Kodel jis vienas iš geriausių?

Naujausia versija ,,asMODus Minikin”. ,,Minikin Reborn” užima vietą, arčiau išmaniujų telefonų. Maitinamas GX-168-HT ,,chipu”, dvi baterijos sukuria maksimalia nuo 168 vatų — iki 190 galią ,su programinės įrangos patobulinimu. Taip pat neskaitant temperatūros kontrolės ,,curve” modo Minikinas gali pasiulyti ir subalansuotą krovimą, kuris leidžia tau krauti moda saugiau per micro usb jugtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.on.lt