fbpx

Elektronines cigaretes kaina – kiek jos kainuoja ?

Kiek kainuoja elektroninės cigaretės?

Jeigu jūs galvojate kad elektroninės cigaretės kaina ,,kandžiojasi” jūs klystate, taip nėra. Ją nusipirkti gali beveik kiekvienas. Visgi kaina šiek tiek pakilo, per pastaruosius metus, nes pakilo Kinijos importo mokesčiai, bet elektroninės cigaretės vistiek yra puikiai prieinamos . Gera žinia tiems kurių pagrindinis tikslas yra mesti rukyti.

elektroninės cigaretės kaina-dragas-kiek-kainuoja

Pradedančiojo elektroninė cigaretė gali būti labai pigi šiais laikais. Jos yra paprasti prietaisai, visokių spalvų ir modifikacijų bet principas tas pats. Šiomis dienoms, elektroninės cigaretės yra skirstomos į vienkartinius, podų sistemos (angl. pod), kaitimamsis tabakas, AIO (all in one) ir MTL tankai su mažom baterijom.

Vienkartiniai : 3 € – $ €
Podų sistemos (podai): 15 € – 50 €
Modai: 15 € – 35 €

Šios kainos yra orientacinės, yra prietaisų kurių kainos žymiai skiriasi. Brangesnės elektroninės cigaretes kainą lemia geresnė kokybė, daugiau naujovių dizaine, ir didesnį ilgaamžiškumą… bet ne visada tai būna realybė. Jei jūs ketinate išleisti daugiau nei čia pateiktos kainos, gerai pagalvokite ir įvertinkite pirkinio kokybė.

elektroninės cigaretės kaina mergina veipina elektroninė cigaretė drag raudonas svarkas

Koilų keitimas

Kiekvieną elektroninė cigaretė turi koila, kuris kartas nuo karto turi būti pakeistas. Pagalvokit apie tai kad jūsų elektroninė cigaretė yra kaip lempa, o jūsų koilas kaip lemputė. Koilas turi būti pakeistas kai stiprumas sumažėja. Dėl to jūs turite įtraukti ir koila į jūsų paskaičiavimus. Koilai kurie dažniausai būna pod’e, moduose — kainuoja apie 2-5 € per vienetą. Juos rekomenduojama keisti 1 kartą per savaitė, bet aišku priklauso nuo individualaus koilo ir e cigaretės naudojimo.

Jūs galite tikėtis išgarinti apie nuo vieno iki dešimt mililitrų skysčio per dieną, aišku dauguma žmonių išgarina pusė tos normos. Aišku, sunaudojimas priklauso nuo e skysčio gamintojo, jūsų norimo nikotino stiprumo ir jūsų skysčio stiprumo.

Kiek kainuoja elektroninių cigarečių skystis ?

E skysčiai užima didėli vaidmenį, skaičiuojant biudžetą. Jei jūsų nupirktam prietaisase jau yra užpildytas e skystis, tai jau yra šiek tiek pigiau nei perkant ir pripilant.

Kai skystis jau būna pripiltas

Dažniausiai prietaisuose, kai jau būna pripilta e skysčio jis užima apie 1ml, Nepaisant to jei skystys yra nupirktas komplekte ar po viena jo kaina eina apie 3-7 € . Vidutiniškai jie laikys apie 7-10 dienų kol reikės pripilti vėl. Jie yra patogūs, bet ne tokie ekonomiški kaip pakartotinis užpildymas.

Buteliukai

Buteliukų dydis e skysčio yra nuo 10ml iki 120ml. Kainos yra skirtingos, ir nevisada galima nuspėti kaina pagal buteliuko dydi, vidutiniškai e skysčio kaina buteliuke svyruoja 10-30 € .

Dar top 3 sutaupymo būdai

  • Senesni prietaisai dažniausiai būna nuolaiduose, tai pasižiūrėkite ar jūsų mėgstamiausia parduotuvė turi išpardavimo ar nuolaidų sekcija. Taip pat galite gauti labai gerą kaina prasižiūrėtja forumus arba Facebook grupės.
  • Kai kalba ateina apie e skysčius, yra dauguma pigių geros kokybės skysčių, jie kitaip vadinami premium skysčiai.
  • Tu gali sutaupyti dar daugiau, keisdamasis pats savo coilus ir maišydamasis pats sau skystį.

Apibendrinant

Vidutinišką elektroninė cigaretė, kartu su coilais ir e skysčių gali kainuoti apie 50 € pirmą mėnėsi, kai pilnos komplektacijos MTL modas , coilas ir e sksyčiai kainuoja apie 120 €, vėliau jums reikia atsidėti maždaug apie 30-60 € per mėnesį e skysčiui ir koilams. Jei jūs dabar surūkote apie pakelį per diena, tai jau pradėsite sutaupyti pirmojo mėnesio gale, naudojant elektronines cigaretes.

Vienkartiniai modai ir pod’ai kainuoja labai mažai .Bet greičiausiai bus dideli kiekvieno menesio mokesčiai. Jei nenorite pirkti atskirų dalykų ir nenorite prisidaryti klaidų, tai rinkites podus ir vienkartinius modus jie yra pigus, praktiški ir lengviausias būdas veipinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.on.lt