fbpx

E skysčiai – Top 10 klausimai – – faktai ir DUK, klausimai, atsakymai.

Kiek laiko galioja e skysčiai kai buteliukas yra jau atidarytas ?

Kai e skysčiai yra jau atidaryti, juos rekomenduojama sunaudoti per 6 mėnesius, kitaip e skysčio skonis gali pasikeisti.

Kiek ilgai e skystis galioja kai būna įpiltas į elektroninė cigaretė ? (10ml)

10 ml buteliukas vidutiniškai išbūna apie 5-7 dienas kur coilo atsparumas yra virš 1.0Ω. Jei jūs naudojate sub ohm device galiojimas daug ilgesnis.

Kokio stiprumo nikotino kiekį turėčiau naudoti savo e skystyje ?

Čia kiekvieno invidualus reikalas, turite surasti stiprumą, kuris geriausiai jums tinka, priklausomai nuo to koks jūsų nikotino poreikis. Mūsų parduotuvės ,,supportas” gali padėti jums atrasti geriausią sprendimą pagalba@vapecloud.lt

e skysčiai-padėti ant stalo-ledai-saldainius-saldus

Ar man reikia naudoti skirtingus coilus kiekviena karta, kai pakeičiu e skysti ?

Trumpas atsakymas – ne. Ilgas atsakymas – originalus skystis išliks tol kol jis bus visas išgarintas. Kai tik tai pasibaigs, naujas skystis pradės jaustis, ir jums nereikia kiekvieną kartą keisti coilus kai pakeiti skystį.

Kaip man reikia pripildyti elektroninės cigaretės baką?

Kai kurių elektroninių cigarečių bakas yra pripilimas iki viršaus, o kitų iki apačios. Mes jums siūlome pasižiūrėti ,,YouTube” pamokas arba ,,Google” pagal jūsų elektroninių cigarečių gamintojus, nes kiekvienas gamintojas yra kažkuom unikalus ir skirtingas.

Nuo kokio skonio rekomenduojate pradėti ?

Čia labiau individualinis reikalas. Kai kurie garintojai labiau naudoja tabako skonius, kelias savaitės iki kol pereina prie skanesnių, desertų ar saldesnių skonių.

Kodėl mano e-skysčiai keičia spalvas mano bake ?

Gali būti kad atėjo laikas keisti coila. Karbonas kuris yra ant coilo gali kartais išsilieti į e skystį, dėl didelios temeperatūros ar kitokių priežasčių. Pasikeitus spalvai – rekomenduojame išpilti seną skysti, pakeisti naujus coilus, ir pripildyti šviežia, nauja e skystį į baką.

e skysčiai-padėti ant stalo-melynas fonas-wallapper

Kuo skiriasi VG ir PG e skysčiai ?

PG yra propileno glicerinas (ang. Propylene Glycol) ) o VG yra augalinis glicerinas (Vegetable Glycerin). Juos sumaišius skirtingais santykiais yra gaunamas e-skystis, tada saldinima ir pridedama nikotino (jei aiškų reikia) Paprasčiai PG yra gerklės trenksmas o VG yra naudojimas kad išgauti garus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.on.lt